10 argumentov proti homosexuálnym manželstvám

Autor: Peter Petiar Lachký | 31.5.2014 o 0:07 | (upravené 31.5.2014 o 9:21) Karma článku: 11,27 | Prečítané:  146975x

Tento článok nie je môj výtvor, ale len preklad jedného veľmi trefného textu, ktorý vo forme obrázku (a v miernych obmenách) obletel a ešte asi aj oblieta internet. Ospravedlňte teda prípadnú kostrbatosť prekladu, nie som profesionál. Myslím si ale neskromne že tú správnu dávku sarkazmu sa mi tam podarilo zachovať. Pôvodne som to prekladal s úmyslom pridať ten zoznam ako komentár k jednej správe na tomto serveri, ale keďže vieme že ľudia môžu byť buď slušní, neslušní, prasce alebo diskutéri na SME.sk, skôr ako sa mi to podarilo, diskusiu zrušili. Tak to máte tu.

  1. Byť gayom nie je prirodzené. Slušní ľudia sú vždy zásadne proti neprirodzeným veciam, ako sú napríklad okuliare, polyester alebo klimatizácia.
  2. Homosexuálne manželstvá budú ľudí navádzať na homosexualitu. Podobne ako keď sa často stýkate s vysokými ľuďmi tak narastiete do výšky.
  3. Zlegalizovanie homosexuálnych manželstiev otvorí dvere mnohým iným bláznivým požiadavkám. Ľudia sa napríklad môžu chcieť dožadovať manželstva s domácimi zvieratami pretože pes má ústavou dané postavenie v spoločnosti a vie labkou podpísať sobášny list.
  4. Heterosexuálne manželstvá majú oporu v histórii, existujú stáročia a nikdy sa nezmenili, stále stoja na rovnakých princípoch ako v dávnej minulosti. Ženy sú stále majetkom muža, ľudia rozdielnej farby pleti sa nemôžu sobášiť a rozvod je zakázaný.
  5. Ak povolíme homosexuálne manželstvá, heterosexuálne stratia svoju úctu. Nikto predsa nechce riskovať poškvrnenie posvätnosti 55 hodín trvajúceho manželstva Britney Spears.
  6. Manželstvo, ktoré nedokáže splodiť deti, nemá význam. Homosexuáli, neplodné páry ale aj starí ľudia by mali mať zakázané sobášiť sa, pretože detské domovy zívajú prázdnotou a svet jednoducho potrebuje viac detí.
  7. Z detí vychovávaných homosexuálmi sa sami stanú homosexuáli. Heterosexuálne manželstvá, naopak, produkujú výhradne heterosexuálnych jedincov.
  8. Homosexuálne manželstvo nemá podporu v náboženstve. V našom teokratickom systéme sa náboženské hodnoty aplikujú do každej oblasti života. Aj preto máme na Slovensku povolené len jedno náboženstvo. Vyznávame ho, samozrejme, úplne všetci.
  9. Pri výchove dieťaťa je nevyhnutné mať mužský a ženský vzor. Preto majú slobodní rodičia zákázané vychovávať deti.
  10. Povolenie homosexuálnych manželstiev úplne zmení model spoločnosti. Z histórie vieme že zavádzanie nových sociálnych noriem bol vždy problém. Dodnes si nevieme zvyknúť na zrušenie otrokárstva, kancelársku prácu alebo predĺženie veku života.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?